^Góra

EasyCookieInfo

Licznik odsłon

046221
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
434
606
2806
37736
15422
22978
46221

Your IP: 54.172.40.93
2018-12-19 04:20

Kuchnia krzywiecka

Polecamy

 

 

Newslatter

Zapisz się do naszego Newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w niniejszym formularzu przez Krzywcza - Trzy Kultury, w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, iż niniejszą zgodę mogę odwołać w każdym czasie.* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez lub na zlecenie Krzywcza -Trzy Kultury, za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.).* Aby otrzymać zniżkę, potwierdź adres e-mail w wiadomości, którą do Ciebie wysłaliśmy. * Kod nie obowiązuje przy zakupie produktów przecenionych i nie łączy się z innymi promocjami. * Pole obowiązkowe

Gościmy na:

Wiersze wiatrem poszarpane

A ja pójdę na szklaki te nieoznaczone..

Kilka miesięcy temu ukazał się II tomik poezji Janusza Śmigielskiego pt. Wiersze wiatrem poszarpane. Wyglądem przypomina ten pierwszy – starannie wydany, ilustrowany zdjęciami autora, które nawiązują do tematyki wierszy.  Zdjęcia i wiersze  poeta do tomiku dobrał z żoną, z którą dzieli swoją pasję. Tematyka to kontrast między życiem, a śmiercią, tym co zwyczajne i niezwyczajne, piękne i brzydkie, między sacrum i profanum, pracą, a odpoczynkiem – po prosu życie, ale  w soczystej odmianie. Autor przeskakuje na cienkiej linii poezji zadając pytania o miłość, życie, piękno, wiarę, na które może, ale nie musi odpowiedzieć sobie czytelnik.

 Poezja Janusza wzrokiem sięga, gdzie nikt nie sięga i  prowadzi na szlaki te nieoznaczone…

alt

Tomik można zmówić bezpośrednio u autora dzwoniąc 603106144 lub pisząc na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Piotr Haszczyn [lipiec 2015]

Zapraszamy na blog  - http://krzywcza.blogspot.com/

Linki

Łatwy dostęp do innych przedsięwzięć internetowych, które są powiązane z Portalem Krzywcza Trzy Kultury oraz stron związanych z Krzywczą.

 

Blog Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Gmina Krzywcza Facebook - Hobbitówka

Parafia Krzywcza

Hobitówka

strona www

alt alt alt alt alt

 

 

Copyright © 2018. Krzywcza - Trzy Kultury  Rights Reserved.