^Góra

EasyCookieInfo

Licznik odsłon

046074
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
287
606
2659
37736
15275
22978
46074

Your IP: 54.172.40.93
2018-12-19 03:33

Kuchnia krzywiecka

Polecamy

 

 

Newslatter

Zapisz się do naszego Newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w niniejszym formularzu przez Krzywcza - Trzy Kultury, w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, iż niniejszą zgodę mogę odwołać w każdym czasie.* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez lub na zlecenie Krzywcza -Trzy Kultury, za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.).* Aby otrzymać zniżkę, potwierdź adres e-mail w wiadomości, którą do Ciebie wysłaliśmy. * Kod nie obowiązuje przy zakupie produktów przecenionych i nie łączy się z innymi promocjami. * Pole obowiązkowe

Gościmy na:

Współpaca

 

Drogi czytelniku!

 

Krzywcza - Trzy Kultury to portal internetowy, który powstał dla wszystkich, którzy dobrze wspominają lata spędzone w Krzywczy. Dzięki nowoczesnej technice można połączyć siły tych, którym zależy, by bogatą historię Krzywczy ocalić od zapomnienia.

Każdy z Was może dołożyć swoją cegiełkę. "Jak zatem możesz nam pomóc?" – to jest źle postawione pytanie. Tu nie ma Nam, nie ma My i Wy – pracując w realizacji naszych ideałów pracujesz dla siebie i swego otoczenia. Chcemy, by każdy – również i Ty – stał się elementem tej misji, by ocalić od zapomnienia bogatą historię Krzywczy.

Każdy z Was może coś zrobić! Bo każdy ma jakąś umiejętność, specjalizację, znajomości lub pewnego typu zasoby. Niektórzy pomagają nam tłumacząc nasze teksty, inni zajmują się z racji swej wiedzy sferą informatyczną, jeszcze inni wyszukują nam informacje lub podsuwają ciekawe pomysły. Są w końcu ludzie, którzy po prostu wspierają nas finansowo – za to także wielkie podziękowania.

Zachęcamy  do zaangażowania się, pomocy i współpracy wszystkich ludzi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że założonych przez nas celów nigdy nie będziemy w stanie zrealizować sami – to dlatego motyw współpracy z innymi ludźmi, podmiotami i organizacjami jest dla nas tak istotna.

Jeśli masz ciekawe pomysły, chcesz podjąć współpracę, czekamy na maila od Ciebie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ';document.getElementById('cloak2fde72dce08f8968993a53bf082c4eff').innerHTML += ''+addy_text2fde72dce08f8968993a53bf082c4eff+'<\/a>';

Linki

Łatwy dostęp do innych przedsięwzięć internetowych, które są powiązane z Portalem Krzywcza Trzy Kultury oraz stron związanych z Krzywczą.

 

Blog Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Gmina Krzywcza Facebook - Hobbitówka

Parafia Krzywcza

Hobitówka

strona www

alt alt alt alt alt

 

 

Copyright © 2018. Krzywcza - Trzy Kultury  Rights Reserved.