Krzywcza.eu - Dla wszystkich, którzy dobrze wspominają lata spędzone w Krzywczy.

UWAGA PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE!

PUBLIKOWANIE W SIECI ORAZ W KAŻDEJ INNEJ FORMIE FRAGMENTÓW LUB CAŁOŚCI ARTYKUŁÓW, JAK RÓWNIEŻ ZDJĘĆ, TYLKO ZA ZGODĄ AUTORÓW.


Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych DZ.U. 1994 nr 24 poz. 83 za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 2 art. 115.

 

1.

Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez Portal Krzywcza.eu na rzecz jego użytkowników, polegającej na umożliwieniu użytkownikom bezpłatnego dokonywania wpisów – artykułów, zapowiedzi, ogłoszeń, firm i instytucji, a także komentowania artykułów oraz zamieszczania zdjęć na stronach Portalu.

2.

Dostęp do Portalu Krzywcza.eu posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet. Ci z użytkowników, którzy założyli uprzednio konto w Portalu internetowym Krzywcza.eu mogą używać na stronach Portalu zarezerwowanych dla nich loginów. Krzywcza.eu może uwarunkować umożliwienie zamieszczania wpisów oraz zdjęć na stronach Portalu od dokonania przez użytkowników uprzedniej rejestracji w Portalu Krzywcza.eu.

3.

Użytkownik Portalu Krzywcza.eu publikuje swoje teksty i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Krzywcza.eu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronach Portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mógą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

4.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Krzywcza.eu treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Etykiety oraz propagujących przemoc i łamanie prawa.

5.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Krzywcza.eu komentarzy, które obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 – 196 Kodeksu karnego), obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego) i zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Krzywcza.eu komentarzy, które zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.).

7.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Krzywcza.eu komentarzy, które przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.).

8.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Calisia.pl przekazów reklamowych oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.

9.

Redakcja Krzywcza.eu zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa na Portalu Krzywcza.eu w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 regulaminu. Użytkownik zamieszczając wpis na stronie Portalu Krzywcza.eu przyjmuje do wiadomości, że ewentualne usunięcie przez Krzywcza.eu zamieszczonego przez niego wpisu jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia wpisu ze względu na naruszenie postanowień pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 regulaminu lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratora Portalu wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego wpisu.
Publikując dowolne informacje ( teksty , zdjęcia, rysunki i inne) na portalu Krzywcza.eu , użytkownik wyraża zgodę na dowolne wykorzystanie opublikowanych informacji przez redakcje portalu, w szczególności w celu publikacji w mediach współpracujących z Krzywcza.eu

10.

RedakcjaKrzywcza.eu nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników Portalu Krzywcza.eu innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

11.

Redakcja Krzywcza.eu dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Portalu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

12.

Redakcja Krzywcza.eu zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron Portalu Krzywcza.eu oraz możliwości usuwania artykułów i zdjęć na Portalu Krzywcza.eu bez podawania przyczyn takiego działania.

13.

Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Krzywcza.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

 

Linki

Blog Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Gmina Krzywcza Facebook - Hobbitówka

Parafia Krzywcza

Hobitówka

strona www

alt alt alt alt alt


 

 

 

 

Łatwy dostęp do innych przedsięwzięć internetowych, które są powiązane z Portalem Krzywcza Trzy Kultury oraz stron związanych z Krzywczą.