Krzywcza.eu - Dla wszystkich, którzy dobrze wspominają lata spędzone w Krzywczy.

W bieżącym roku [2020] na szerokie wody wypłynął kolejny talent rodem z Krzywczy. Justyna Kwaśna – Łapisz [Na zdjęciu obok], wygrała odcinek popularnego programu telewizyjnego „Szansa na Sukces” i awansowała do finału „Szansy na Sukces Opole 2021”, gdzie stawką był udział w debiutach Opolskiego festiwalu. Nie udało się wygrać, ale pani Justyna awansowała do ścisłego trzyosobowego finału, co też jest dużym sukcesem i została zauważona przez krytyków muzycznych.

Panią Justynę znam przede wszystkim z kościoła w Krzywczy, gdzie przez wiele lat śpiewała psalm responsoryjny, a także z imprez okolicznościowych. Niewątpliwie ma talent do śpiewu. Jej znakiem rozpoznawczym jest subtelny, ale i mocny głos, przeprószony charakterystyczną patyną, który wyróżnia ją na tle innych artystów. Bardzo szkoda, że w okresie szkolnym nie trafiła do kształcenia muzycznego. Bo, że talent ma wiedzieli wszyscy, ale jakoś nikt nie pomógł. Dziś z pewnością była by w innym miejscu, ale mam nadzieję, że ostatni występ jest początkiem kariery na polskim rynku muzycznym. Ważny jest również fakt, że zawsze podkreśla swoje pochodzenie z Krzywczy.

 

Piotr Haszczyn [grudzień 2020]

 

Piosenki w wykonaniu Justyny Kwaśnej - Łapisz 

"Wierniejsza od marzenia" Szansa na sukces Opole 2021 

"Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" Szansa na sukces. Finał

Co mi Panie dasz" (Bajm) Szansa na sukces. Finał

Cały występ w Szansie na sukces Opole 2021

 

WYWIADY

Rozrywka TVP

Biznes styl

Przemyśl Nasz Miasto

 

Zapraszamy na blog  - http://krzywcza.blogspot.com/

Linki

Blog Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Gmina Krzywcza Facebook - Hobbitówka

Parafia Krzywcza

Hobitówka

strona www

alt alt alt alt alt


 

 

 

 

Łatwy dostęp do innych przedsięwzięć internetowych, które są powiązane z Portalem Krzywcza Trzy Kultury oraz stron związanych z Krzywczą.