^Góra

EasyCookieInfo

Licznik odsłon

040999
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
212
668
3263
31534
10200
22978
40999

Your IP: 18.212.93.234
2018-12-13 08:31

Kuchnia krzywiecka

Polecamy

 

 

Newslatter

Zapisz się do naszego Newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w niniejszym formularzu przez Krzywcza - Trzy Kultury, w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, iż niniejszą zgodę mogę odwołać w każdym czasie.* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez lub na zlecenie Krzywcza -Trzy Kultury, za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.).* Aby otrzymać zniżkę, potwierdź adres e-mail w wiadomości, którą do Ciebie wysłaliśmy. * Kod nie obowiązuje przy zakupie produktów przecenionych i nie łączy się z innymi promocjami. * Pole obowiązkowe

Gościmy na:

KRZYWCZA - I PO WYBORACH 2011

I PO WYBORACH 2011

alt

Wybory, wybory i po wyborach. Mamy już wybranych posłów i senatorów i prawdopodobnie spokój z wyborami na następne 4 lata. Co dało się zauważyć w kampanii wyborczej do parlamentu to wielka ofensywa plakatowa kandydatów. Krzywcza jak nigdy wcześniej została oblepiona nie tylko małymi i nieco wiekszymi plakatami, ale dość sporej wielkości można powiedzieć bigbordami. Efekt niewielki do urn wyborczych z obwodu krzywieckiego poszło niecałe 500 osób. Po tej plakatowej ofensywie na drzewach pozostały resztki podobizn różnych kandydatów. Mnie zaciekawił jeden plakat doczepiny do fotosu jednego z kandytatów startujących do sejmu z napisem: STOP LEŚNYM DZIADKOM. Jak trzeba obiektywnie zauważyć  nikt z naszego obwodu z brodą i wąsami nie otrzymał mandatu poselskiego. Więc należy pogratulować młodzieżowej incjatywie wysyłania dziadków na grzyby. No właśnie, a jak tam grzyby?? Jest po co wybierać się do lasu? Na informacje czekamy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Haszczyn

Linki

Łatwy dostęp do innych przedsięwzięć internetowych, które są powiązane z Portalem Krzywcza Trzy Kultury oraz stron związanych z Krzywczą.

 

Blog Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Krzywcza Trzy Kultury Facebook - Gmina Krzywcza Facebook - Hobbitówka

Parafia Krzywcza

Hobitówka

strona www

alt alt alt alt alt

 

 

Copyright © 2018. Krzywcza - Trzy Kultury  Rights Reserved.